Rubriky
ONLINE

Zkuste novou skleněnou vázu SILHOUET od BePureHome!


O PRODUKTU

Ručně vyráběná skleněná váza SILHOUET od holandského výrobce stylového nábytku WOOOD. Váza s výškou 25cm, průměrem 22cm, je ručně vyrobena z foukaného skla s barevnými příměsy a krásnou siluetou. Každá z váz je ruční výrobou unikátní a jedinečná a lehce se ve své barvě liší od každé ostatní. Váza má zúžený spodek, přechází do nejširší části, než se v půlce opět zužuje na 15cm a přechází do samotného hrdla s průměrem 19,5cm.

SILHOUET je velmi moderní a krásná váza, kterou využijete ve kterékoliv místnosti. Nejlépe vynikne na konzolovém stolku, komodě nebo jídelním stole. Velmi krásná především v kombinaci s druhou vázou SILHOUET, se kterou vytvoří dokonalý pár. Nejlépe vynikne ve světlém interiéru s lehkým nádechem šedé.

S ČÍM SLADIT

Velmi moderní a krásna váza SILHOUET, kterou využijete ve kterékoliv místnosti. Nejlépe vynikne na konzolovém stolku, komodě nebo jídelním stole. Velmi krásná především v kombinaci s druhou vázou SILHOUET, kterou také nabízíme na našem e-shopu. Tyto vázy se skvěle kombinují a vytvoří vám dokonalý pár. Nejlépe vynikne ve světlém interiéru s lehkým nádechem šedé.

Zkuste vázu SILHOUET od BePureHome a uvidíte, jak dokonale doplní váš interiér. Pokud máte rádi moderní design, tuto vázu si jistě oblíbíte. Váza je jedinečná a každá z nich je ručně vyráběná, proto neváhejte a pořiďte si ji ještě dnes. Můžete si ji zakoupit na našem e-shopu www.nabytekhned.cz.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • Unikátní design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiály
  • Kombinovatelnost

Zápory

  • Náchylnost skla

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál vázy sklo
Barva vázy šedá, různé odstíny
Rozměry vxšxh 25x22x22 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: není nutná

Péče: není nutná