Rubriky
ONLINE

Zkuste AW polštář GreenFirst® – pro zdravý spánek a odolnost proti alergiím!

Zajímá vás, jak zlepšit kvalitu svého spánku? Rádi byste se zbavili všech alergenů a roztočů, kteří vám kazí spánek? Hledáte polštář, který je hypoalergenní a zároveň lze prát? Pokud ano, máme pro vás skvělý tip – AW polštář GreenFirst®.

Co je GreenFirst®?

GreenFirst® je přírodní materiál, 100% bavlna s přídavkem olejů citronu, levandule a eukalyptu. Tyto oleje mají hypoalergenní účinky a dokážou účinně bojovat proti roztočům, kteří jsou často příčinou alergií a problémů se spánkem.

Jak se o polštář starat?

Zajímá vás, jak se o svůj nový polštář GreenFirst® máte správně starat? Nechte se inspirovat – tento materiál lze prát až 30 praní při teplotě 60 ° C, nebo až 5 praní při 90 ° C. Díky tomu je snadné udržovat vaši postel vždy čistou a zdravou pro klidný spánek.

Kvalita a certifikace

Výrobky GreenFirst® jsou biologicky odbouratelné, jak potvrzují zkoušky prováděné OECD. Testy provedené OECD jsou nejvíce uznávanými testy v Evropě. 70% výrobku je biologicky odbouratelných do 5 dnů, a více než 95% za 21 dní. GreenFirst® je certifikován OKO TEX 100 pro všechny kategorie, a to i pro děti. To znamená, že je pro vás a vaše zdraví maximálně bezpečný.

Technické parametry

Pokud se zajímáte o technické parametry polštáře GreenFirst®, nabízíme vám následující informace:

Gramáž výplně: 250 gramů

Teplota praní: 60 ° C

Látkové složení: 100% bavlna

Barvy: Bílá

Výplně polštáře: 100% polyester Amball ® (polyesterové kuličky)

Vlastnosti výplní: Amball ® polyesterové kuličky se svou lehkostí, pružností a měkostí velmi podobají přírodnímu peří. Mají anti-alergické vlastnosti a zabraňují hromadění prachu a roztočů. Materiál je dobře propustný pro vzduch a během používání se nezmenšuje.

Výplně přikrývky: 100% Polyester Hollow silikonizovaný.

Vlastnosti výplně: polyesterová vlákna Hollow, tepelně ohýbané, které mají spirální tvar a vysokou pružnost. Poskytují výbornou tepelnou izolaci a vzdušnost. Zaručuje, že během spánku lidské tělo dýchá. Zabraňuje hromadění prachu. Vyznačuje se anti-alergickými vlastnosti.

Výrobek je certifikován dle Öko-Tex ® Standard 100.

Celkově lze říct, že polštář GreenFirst® je velmi kvalitní a zdraví prospěšný produkt, který určitě stojí za vyzkoušení. Pokud vás tento produkt zaujal, můžete si ho zakoupit na https://www.interierio.cz/produkt/aw-polstar-greenfirst-r-40m40-cm. Věříme, že vás nenechá zklamané a že se budete každý den těšit na klidný a kvalitní spánek.