Rubriky
ONLINE

Zahradní set SUMMER VIBE 1 + 2 – Stylový kovový kousek pro letní relaxaci ve stylu!

Pokud hledáte ideální zahradní set pro letní relaxaci, máme pro vás skvělou volbu! Zahradní a balkónový kovový set dvou židlí a stolku s názvem SUMMER VIBE 1 + 2 je kovový kousek, který vám bude sloužit mnoho let. A co je na tom nejlepší? Jeho vzhled je neuvěřitelně stylový!

Kovová konstrukce setu

Kostra zahradního setu SUMMER VIBE 1 + 2 je vyrobena z kovu o kruhovém a obdélníkovém průřezu. Podnož je čtyřnohá a nohy jsou zakončené kulatými patkami pro lepší stabilitu v terénu. Tento kovový set je tak velice pevný a stabilní.

Sedací část, části opěráku a deska stolu jsou z dekorativního tahokovu, zpevněné kovovými spirálami a S tvary. Tyto dekorační prvky na zahradním setu SUMMER VIBE 1 + 2 vám dodají inspiraci a motivaci pro maximální relaxaci u vašeho domu.

Praktický a skladný design

Židle i stůl zahradního setu SUMMER VIBE 1 + 2 jsou skládací a skladné, což oceníte při zakládání zahradního nábytku na zimní období. Nosnost židlí SUMMER VIBE je 110 kg, takže můžete s klidem usednout a vychutnat si letní den plný slunce a klidu.

Rozměry zahradního setu SUMMER VIBE 1 + 2

Rozměry stolu jsou 60x60x69cm, což stačí na posezení dvou osob. Rozměry židle jsou 38x38x92cm.

A máte-li zájem o tento stylový zahradní set, navštivte prosím naši webovou stránku, kde si tento produkt můžete zakoupit za skvělou cenu!

Zahradní set SUMMER VIBE

Zahradní set SUMMER VIBE 1 + 2 je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylový a praktický zahradní nábytek. Rozhodně neváhejte, pokud chcete užít si jedinečnou letní relaxaci ve stylu.