Rubriky
ONLINE

Vyzkoušejte nový vlněný koberec Flair Rugs Prism velikosti 80 x 150 cm

Když chcete koupit koberec, určitě hledáte ten nejlepší. Takový, který něco vydrží a i za pár let bude lahodit vašemu oku. Pokud to takhle máte, pak vyzkoušejte nový vlněný koberec Flair Rugs Prism velikosti 80 x 150 cm. Je vyroben z pravé vlny, takže dobře dýchá a je také odolnější vůči nečistotě.

Flair Rugs Prism

Přínosy vlněného koberce

Vlněný koberec má mnoho přínosů. Je výborným tepelným i hlukovým izolantem a na dotyk je velmi příjemný. Vlákna jsou navíc elastická a mají tvarovou paměť. To znamená, že koberec se po zatížení vrátí zpět do své původní podoby, což je výhodné především u míst, kde se často pohybují lidé, jako jsou chodby a schodiště.

Vlna je také materiálem, který snáší různé klimatické podmínky a je odolný proti vlhkosti. Proto je vlněný koberec ideální volbou pro koupelny, ložnice i obývací pokoje. Navíc je velmi snadno údržbatelný, stačí ho pravidelně vysávat a prát podle návodu na etiketě.

Běžné vlastnosti vlněných koberců

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Je také možné, že se na koberec začnou tvořit ohřezky. Ty ale nejsou chybou výrobce, ale způsobují je vlastnosti materiálu. Pokud byste na ně narazili, nevytahujte je, ale jednoduše je odstřihněte. To navíc neublíží koberci a problém okamžitě vyřešíte.

Koupit vlněný koberec Flair Rugs Prism

Dopřejte si kvalitní a krásný koberec, který vám bude sloužit dlouhá léta.