Rubriky
ONLINE

Taburet SELENE v bukovém provedení s rozměry 100 x 70 x 41 cm a monolithickým designem


Taburet SELENE – dokonalá kombinace elegance a praktičnosti

Taburet SELENE je jedním z nejžádanějších kousků nábytku pro svou univerzálnost, jednoduchost a moderní design. Tento taburet se hodí nejen do každého interiéru, ale je také nenahraditelným pomocníkem pro různé úkoly.

Monolithický design pro dokonalou stabilitu

Čisté linie a minimalistický design jsou charakteristické pro tento kus nábytku. Taburet SELENE vyniká svou monolitickou konstrukcí, která dodává do každé místnosti nejen elegantní vzhled, ale také zajišťuje dokonalou stabilitu a pevnost. Dřevěný rám s nožičkami zajistí stabilitu a pevnost jak na tvrdých podlahách, tak na kobercích.

Rozměry a výplň pro maximální komfort

Tento taburet má rozměry 100 x 70 x 41 cm (šířka x hloubka x výška), což zajistí dostatek prostoru pro sedání i pro položení nohou. Sedák je široký a pohodlný a je vyplněn kvalitní pěnou T30, která zajistí maximální pohodlí při sedění. Díky tomu můžete sedět na taburetu SELENE dlouhé hodiny a užívat si veškeré pohodlí.

Vynikající provedení v bukovém dřevě

Bukové provedení taburetu SELENE je dalším z jeho největších předností. Bukové dřevo je velmi odolné a přitom lehké a má elegantní a moderní vzhled.

Zažijte pohodlí a komfort na vlastní kůži

Pokud jste již unaveni z křesel, gaučů a jiného nábytku a hledáte něco nového, taburet SELENE je tu pro vás! Tento kousek se hodí nejen do obývacího pokoje, ale také do ložnice, koupelny nebo dokonce kanceláře. Využijte jeho praktičnosti a elegantního vzhledu, abyste si mohli užít vysokou kvalitu a stylový design.

Přesvědčte se sami o jeho kvalitách a zakupte si ho hned z našeho e-shopu!

Taburet SELENE

Taburet SELENE je dokonalou kombinací elegance, praktičnosti a komfortu. Jeho moderní design a monolitická konstrukce zajistí, že přidá hodnotu do jakéhokoli interiéru. Díky své maximální pohodlnosti a prostornosti je ideálním pomocníkem pro relaxaci po dlouhém dni nebo pro různé úkoly. Tak neváhejte a přesvědčte se o jeho kvalitách na vlastní kůži.