Rubriky
ONLINE

Stylová rohová sedací souprava MANAMA s rozkladem na lůžko v levé bordó červené


Popis produktu

Rohová sedací souprava MANAMA je moderní a stylová sedací souprava, kterou určitě zamilujete na první pohled. Kromě toho, že je nádherná na pohled, nabízí také mnoho možností k relaxaci a odpočinku. Souprava obsahuje jednu část vpravo a další část vlevo, což z ní dělá perfektní volbu pro prostornou obývací místnost nebo prostor pro příjem hostů. Souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, které byly vybrány s ohledem na trvanlivost a estetiku.

Rozměry sedací soupravy jsou následující: délka celého kusu je 248 cm, hloubka sedadla činí 56 cm, výška sedadla měří 44 cm a celková výška závisí na poloze opěradla.

Manama nabízí také úložný prostor, který je skryt pod sedací plochou. Stačí jednoduše zdvihnout sedátko a uživatel získá dostatek prostoru pro uložení přikrývek, polštářů, knížek a dalších předmětů.

Kromě toho je souprava opatřena polštářky, které dodají barvy a pohodlí. Souprava je dostupná v levém a pravém provedení, aby uspokojila potřeby a preference každého zákazníka. Jeho bordó červená barva mu dává elegantní a promyšlený vzhled, který je ideální pro mnoho moderních a tradičních interiérů.

Možnosti rozložení MANAMA na lůžko

Jednou z nejlepších funkcí této sedací soupravy je možnost rozložení na lůžko. Stačí jen stáhnout sedátko a postavit zádovou opěrku a uživatel získá příjemné a pohodlné lůžko. To je skvělé pro hosty, kteří přespí u nás. Šířka lůžka dosahuje 128 cm a délka lůžka je 200 cm.

Přijďte se podívat osobně na naši sedací soupravu MANAMA a vyzkoušejte si jeho pohodlí. Můžeme Vám slíbit, že se zamilujete do jeho úžasného designu, trvanlivosti i pohodlí.

Specifikace produktu

  • Názov: Rohová sedací souprava MANAMA
  • Barva: Levá bordó červená
  • Polštářky: Ano
  • Rozměry: 248 x 56 x 44 cm
  • Možnost rozložení na lůžko: Ano
  • Rozměry lůžka: 128 x 200 cm
  • Úložný prostor: Ano

Zakoupit MANAMA

Chcete-li zakoupit naši sedací soupravu MANAMA, klikněte na tlačítko níže. Pozor: tuto sedací soupravu máme již skladem, ale počet kusů je omezen.


Fotogalerie

Rohová sedací souprava MANAMA
Rozkládací lůžko MANAMA
Detail sedací soupravy MANAMA