Rubriky
ONLINE

Sprchové dveře 90 cm Ravak Pivot 03G70300Z1 – kvalitní řešení pro vaši sprchu


Sprchové dveře bez vaničky

Sprchové dveře jsou v dnešní době velmi oblíbené, protože jsou moderní, funkční a pohodlné řešení pro vaši koupelnu. Pokud si chcete pořídit kvalitní sprchové dveře, které budou vyhovovat vašim představám, můžete zvolit například model 90 cm Ravak Pivot 03G70300Z1. Tento produkt je vhodný pro sprchu bez vaničky, což je další velká výhoda.

Černá barva profilů a čiré sklo

Sprchové dveře Ravak Pivot 03G70300Z1 mají černé profily, což je moderní řešení, které se perfektně hodí do současných koupelen. Výplň dveří je z čirého skla bez dekoru, což zajistí lehkost a eleganci. Celkový vzhled dveří vás jistě potěší a dodá vaší koupelně moderní vzhled.

Technologie RAVAK AntiCalc®

Tento produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc®, která dodává sklu hydrofobní účinky. To znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým, což znamená, že se na něm nebudou vytvářet vodní perlíky. Díky této technologii budou sprchové dveře vypadat jako nové i po mnoha letech používání.

Otočný systém otevírání

Sprchové dveře Ravak Pivot 03G70300Z1 mají otočný systém otevírání, což zaručuje snadné ovládání. Dveře se otevírají dovnitř i ven, takže si můžete zvolit levou nebo pravou orientaci dle vašich potřeb.

Vybrat si kvalitní sprchové dveře je důležité, protože se jedná o důležitou součást vaší koupelny. Pokud si vyberete správně, budou vaše nové dveře nejenom praktické, ale také elegantní a moderní. Proto si můžete zakoupit 90 cm Ravak Pivot 03G70300Z1, které nabízejí černé profily a vyplněny bez dekoru ze čirého skla. Důležitou součástí těchto dveří je také technologie RAVAK AntiCalc®, která dodává sklu hydrofobní účinky a zaručí, že povrch skla bude vodoodpudivý. Zvolte si správně a užijte si moderní a funkční sprchové dveře.

Navštivte stránky pro více informací o produktu

Výhody produktu:

  • Moderní vzhled
  • Funkční otočný systém otevírání
  • Čiré sklo bez dekoru
  • Hydrofobní účinky díky technologii RAVAK AntiCalc®
  • Černé profily

Sprchové dveře 90 cm Ravak Pivot 03G70300Z1