Rubriky
ONLINE

Šedo-bílý cestovní hrnek Villeroy & Boch Like To Go s objemem 290 ml z porcelánu


Pomůže vám užít si svůj oblíbený nápoj i na cestách

Villyeroy & Boch přichází s fantastickým řešením, jak si můžete užít svůj oblíbený nápoj i v pohybu. Šedo-bílý cestovní hrnek Like To Go s objemem 290 ml, vyrobený z prvotřídního porcelánu, je ideálním řešením pro ty, kdo chtějí kvalitní produkt na cesty.

Silikonový kroužek na víčku zaručuje, že nedojde k vylití nápoje. To vám ušetří starosti s nepořádkem, zvláště pokud máte pro cestu spěcháme. Můžete být klidní a užít si svůj nápoj bez obav, že ho vyléváte na oblečení, v autě či na jiném místě.

Porcelán je ideální ekologickou alternativou k jednorázovým a plastovým produktům

Vyrobení z porcelánu znamená, že je Like To Go cestovní hrnek Villeroy & Boch ekologickou alternativou k jednorázovým a plastovým produktům. To znamená, že můžete být součástí hnutí za udržitelnost a zodpovědnost. Kdekoliv se budete pohybovat, budete mít v ruce kvalitní produkt, který je šetrný k životnímu prostředí.

Elegantní design a nápaditý barevný motiv zdobí povrch hrnku. To znamená, že se nebudete muset obávat, že byste porušili styl, který preferujete. Hrník vypadá skvěle, ať už ho držíte v ruce během cestování nebo v kanceláři.

Zkuste to i vy a užijte si svůj oblíbený nápoj kdykoliv a kdekoliv

Villeroy & Boch Like To Go cestovní hrnek s objemem 290 ml je nejlepším řešením pro ty, kteří chtějí kvalitní produkt, který vydrží dlouho. Vyzkoušejte to i vy a užijte si svůj oblíbený nápoj kdykoliv a kdekoliv. Pokud si chcete tento fantastický produkt zakoupit, navštivte tuto stránku a vyberte si ten, který vás zaujme nejvíce.

Cestovní hrnek Villeroy & Boch

Všechny obrázky jsou použity pouze pro ilustraci.