Rubriky
ONLINE

Sada modrých cestovních příborů Monbento Pocket – nezbytný pomocník na cesty

Aby se už nikdy nestalo, že si při obědvání na cestách zapomenete přibalit příbor či vám všechny čisté vidličky před nosem vyfouknou hladoví kolegové. Sada příborů Pocket ze 100% biologicky rozložitelného materiálu je speciálně navržena tak, aby dokonale padla ke svačinovému boxu Monbento Original. Využít je však samozřejmě můžete i se stávajícími krabičkami.

Obsah sady

Sada obsahuje nůž, vidličku a lžíci z PLA (plast na rostlinné báze). Tento materiál je vyroben z obnovitelných zdrojů, což znamená, že po odebírání rostliny nepoškozuje životní prostředí.

Důležitá součástí balení je odnímatelný tácek z PP. Tento materiál je v současnosti nejčastěji používaným plastem pro výrobu obalů a příborů a je recyklovatelný. Díky odnímatelnosti lze úspěšně vyřešit potíže s čištěním.

Posledním dílem sady je ochranný obal z PC. Abychom zajistili, že se vaše příbory náhodou neztratí, jsou součástí sady chráněné v ochranném obalu. Tento obal je vyroben z materiálu PC, který je odolný vůči úderům a také vícekrát použitelný.

Upozornění: Není vhodné pro děti mladší 4 let.

Pokud si chcete tuto praktickou sadu zakoupit, můžete ji objednat na webu Nářadí.cz. Cena sady je 499 Kč a je k dispozici v modré barvě.

Příbory

Sada modrých cestovních příborů Monbento Pocket je dokonalý pomocník na cesty. Už se nemusíte bát, že při obědvání něco zapomenete, všechny příbory jsou vždy po ruce. Vzhledem ke svým vlastnostem a nízké ceně se jedná o vynikající investici pro každého, kdo si potrpí na praktičnost a péči o životní prostředí.

Cestovní box

Nezapomeňte si ji objednat dnes a už nikdy nebudete mít problém s hledáním příborů na cestách.