Rubriky
ONLINE

Sada luxusních nerezových hrnců WMF Cromargan® Gourmet Plus se čtyřmi poklicemi pro perfektní vaření

Hrnec jako základní kámen každé kuchyně

Hrnec je jednou z nejzákladnějších kuchyňských pomůcek a má v každé kuchyni nezastupitelné místo. Bez něj bychom si těžko připravili mnoho pokrmů jako jsou třeba polévky, těstoviny, rizota, zeleninové smaženice a spoustu dalšího.

Proto je důležité zvolit si kvalitní hrnec, který nám bude maximálně vyhovovat.

WMF Cromargan® Gourmet Plus – kvalita a luxus v jednom

Značka WMF patří mezi průkopníky v oblasti kuchyňského nádobí a jídelních příborů. Její produktová řada Cromargan® Gourmet Plus obsahuje sada čtyř nerezových hrnců s pokličkami. Tyto hrnce značí kvalitu, luxus a jednoduchost při použití.

A všechny drobné detaily jsou propracované do nejvyšší dokonalosti.

Důležité vlastnosti nerezové oceli Cromargan® 18/10

Hrnce značky WMF jsou vyrobeny z ušlechtilé a odolné nerezové oceli Cromargan® 18/10. Tato ocel je pevná, snadno se udržuje, nechytá pachy a silné chemikálie ji neničí. Je hygienická a odolná proti korozi, takže hrnce s ní budou mít dlouhou životnost.

S Cromarganem® 18/10 se řídí i sada WMF Cromargan® Gourmet Plus.

WMF jako záruka kvality a přizpůsobení se potřebám zákazníka

Značka WMF je již více než 160 let symbolem kvality, preciznosti a nejmodernější technologie. Tak jako její ocel Cromargan® 18/10, tak i celá firma je přizpůsobivá a flexibilní. Má stálé snahy udělat vše, co bude pro zákazníka nejlepší.

Věříme, že sada nerezových hrnců WMF Cromargan® Gourmet Plus je jedním z takových snadných a praktických pomocníků v kuchyni, které vás nezklamou.

Dekorativní a praktické řešení pro vaši kuchyni

Sada nerezových hrnců WMF Cromargan® Gourmet Plus obsahuje jednu nízkou a tři vysoké hrnce. Ty jsou využitelné pro různorodou přípravu pokrmů. Nízký hrnec s poklicí s průměrem 20 cm a objemem 2.5 l je ideální pro vaření těstovin či kořenové zeleniny, apod.

Ostatní tři vysoké hrnce s poklicemi (s průměry 16, 20 a 24 cm) nabízí objemy 1.9, 3.9 a 5.7 litrů, tudíž jsou ideální pro přípravu větších porcí jídel. Můžete je využít např. na vaření rýže či zeleninových dušenek.

Dlouhá životnost díky jednoduché údržbě

Jedním z klíčových faktorů pro dlouhodobou životnost sady nerezových hrnců WMF Cromargan® Gourmet Plus je jejich snadná údržba. Hrnce můžete mýt i v myčce nádobí, což je pro každodenní použití velmi praktické řešení.

Můžete být jisti, že vaše sada