Rubriky
ONLINE

Polohovací křeslo ZERIBET 1S – luxusní a pohodlné řešení pro váš odpočinek!

Polohovací křeslo ZERIBET 1S je zkrátka křeslo, jaké jste ještě nezažili. Vytvořeno totiž bylo tak, aby vaše odpočinkové chvíle byly zcela dokonalé a abyste se cítili naprosto spokojeni. S tímto křeslem vám garantujeme, že budete odpočívat jako nikdy předtím.

Barva a rozměry křesla ZERIBET 1S

Toto polohovací křeslo je dostupné v krásné tmavě šedé barvě. Rozměry křesla jsou 75 x 100-79 x 95-158 cm, což z něj činí ideální kus nábytku do vaší domácnosti.

Výška sedu polohovacího křesla ZERIBET 1S

Křeslo disponuje výškou sedu 49 cm, což z něj dělá optimální řešení pro velice pohodlný odpočinek.

Funkce rozkladu polohovacího křesla ZERIBET 1S

Něco, co tento model křesla opravdu vytahuje, je jeho funkce rozkladu. Díky této funkci můžete křeslo snadno rozložit a udělat si z něj dokonce i pohodlnou postel. To je ideální řešení pro hosty, kteří zůstanou přes noc.

Materiál křesla ZERIBET 1S

Křeslo je vyrobeno z kvalitní látky, která zajišťuje vysokou odolnost proti poškození.

Dodání polohovacího křesla ZERIBET 1S

Křeslo vám bude dodáno v demontu, aby se minimalizovaly případné rizika v poškození během přepravy.

Polohovací křeslo ZERIBET 1S je zkrátka ideálním řešením pro váš odpočinek. Bude se vám hodit nejenom při běžném relaxování, ale i při přijetí hostů nebo při sledování filmů. S tímto křeslem si užijete opravdu dokonalý odpočinek.

Vyzkoušejte si nyní toto unikátní křeslo a uvidíte sami, jak nabije vaše baterky a poskytne vám pocit dokonalé relaxace. Objednejte si křeslo ZERIBET 1S ještě dnes na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/polohovaci-kreslo-zeribet-1s-tmave-seda!

polohovací křeslo ZERIBET 1S