Rubriky
ONLINE

Oranžová umělá kožešina o velikosti 55/160 cm – doplňte svůj stylový vzhled!

Hledáte něco, co zvýrazní váš stylový vzhled? Pak bude pravě takovou věcí oranžová umělá kožešina o velikosti 55/160 cm.

Tento produkt nabízí Esrom.cz.

Popis produktu

Rozměr: 55×160 cm

Barva: Oranžová

Materiál: 100% polyester

Oranžová barva je stále více a více populární v módním průmyslu, a proto pro mnoho lidí spadá horní oranžová umělá kožešina na seznam must-have položek pro tuto sezónu.

Vyrobena z kvalitního materiálu, který napodobuje pravou kožešinu, tuto oranžovou umělou kožešinu si můžete bez obav přiložit na svůj outfit sázet.

oranžová kožešina na modelovi

Jak kombinovat oranžovou kožešinu

Všichni víme, že někdy může být oranžová barva trochu náročná na kombinování. Ale nebojte se! Oranžovou umělou kožešinu můžete kombinovat víc než jedním způsobem.

Hladké vrstvy jsou tím správným řešením jak použít kožešinový kabát bez toho, abyste vypadali jako jeden z Muppetů. Zvolte jednoduchou doplněk, např. džínovou košili a punčocháče a nechte kožíšek mluvit za sebe.

Kožíšek s černými kalhotami – třeba by jste si to nepředstavili, ale oranžová umělá kožešina a černé kalhoty jsou v kontrastu krásné. Jediným tajemstvím je zvolit takové střihy, které dokážou ocenit oba kousky.

Sportovní kombinace – kožešinový kabát se podaří uvolnit styl a uděláte z něj perfektní sportovní kousek. Sáhněte pojednoduchých kraťasách, tričku a teniskách. Vícevrstvák s promíchanou obuví a doplňky zaručeně zaujme.

Bez ohledu na to, jak se oranžovou umělou kožešinu rozhodnete nosit, určitě snadno najdete způsob jak touto kožešinou zaujmout, ať už vyniknete na večírku nebo když jste venku s přáteli.

Nezapomeňte si svou oranžovou umělou kožešinu objednat ještě dnes na Esrom.cz a budete nejstylovější osobou v okolí!