Rubriky
ONLINE

Nový designový jídelní stůl BRW KEITA v dubu sonoma s bílými detaily

Masivní jídelní stůl KEITA STO je vyroben v jednoduchém a přesto moderním designu. Pohodlně se u něj můžete usadit a vychutnat chvíle odpočinku. Jídelní stůl KEITA je vyrobený z masivu a MDF. Barevné provedení je v tónu dub sonoma/bílá.

Kruhová deska má průměr 80 cm, díky čemužvytváří pohodlné místo pro sezení až čtyř osob.

Ke stolu KEITA si můžete vybrat také jídelní židle

Jde o jídelní židle KEITA, které naleznetev souvisejícím zboží. Tyto židle korespondují s designem tohoto jídelního stolu a zaručují vám nejenom vzhledovou harmonii, ale i pohodlí při stolování.

BRW KEITA jídelní stůl v dubu sonoma s bílými detaily

Dodáváme v demontu s návodem na sestavení. Takže se nemusíte obávat, že byste si nevěděli sestavit tento krásný jídelní stůl.

Tento jídelní stůl nabízí nejenom kvalitu a zpracování, ale i vzhledové provedení. Své vlastní stránky má díky použitému materiálu, kterým je masiv a MDF. Barevné provedení v tónu dub sonoma/bílá dodává jídelnímu stolu na modernosti a elegance.Tento produkt si můžete zakoupit zde.

Detail jídelního stolu BRW KEITA

Nebude to jenom jídelní stůl, ale bude to kousek nábytku, který bude ozdobou vašeho interiéru. Jídelní stůl KEITA je také velmi pohodlný a při stolování budete mít dostatek místa pro sezení a pro jídlo. Tento jídelní stůl jistě nezklame vaše očekávání a budete s ním spokojeni.