Rubriky
ONLINE

Novinka pro fanoušky fotbalu: EA Sedací vak fotbalový míč 300L v rozměru 80 cm jako nr.11


Novinka pro fanoušky fotbalu: EA Sedací vak fotbalový míč 300L

Relaxace a pohodlí ve stylu fotbalu

Chcete si odpočinout po náročném dni ve stylu fanouška fotbalu? Pak je tu pro vás novinka – EA Sedací vak fotbalový míč 300L v rozměru 80 cm jako nr.11. Tento nový produkt skvěle zapadne do vašeho bytu, kanceláře i na zahradu. Navíc si můžete vybrat ze široké škály barev, které se skvěle hodí do každého interiéru.

Využití sedacího vaku

Sedací vak není určen pouze pro fanoušky fotbalu, ale pro každého, kdo hledá relaxaci a pohodlí. Vyrobený z ekokůže je vhodný pro Vaše děti i hosty, pro práci i učení, při čtení knih nebo při sledování televize. Díky polystyrenovým kuličkám (granulátu), kterými je plněn, se stává naprostou jedničkou v oblasti pohodlí.

Pohodlný a izolační

Sedací vak slouží také jako izolant, takže během sezení nepocítíte chlad od podlahy. Sedací vak má plnící otvor, kterým je možné doplnit či ubrat výplň dle Vaší potřeby. Otvor je uzavíratelný na klasický zip. Nad tímto zipem je ještě umístěn suchý zip, který jej kryje a tím zabraňuje nechtěnému odopnutí. Vše je hezky a funkčně zpracováno.

Jak se o sedací vak starat?

Údržbu a čištění je možno provádět za pomocí hadříku a vlažné vody. Sedací vak je vyrobený z ekokůže, která se snadno udržuje a čistí.

Závěr

EA Sedací vak fotbalový míč 300L v rozměru 80 cm jako nr.11 je skvělou volbou pro každého milovníka fotbalu i pro každého, kdo hledá pohodlí a relaxaci po náročném dni. Navíc je vyrobený z ekokůže, takže je zdravotně nezávadný a vhodný i pro alergiky. Objednejte si tento skvělý produkt na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/ea-sedaci-vak-fotbalovy-mic-300l-80-cm-xl-nr-11 a užijte si relaxaci ve stylu fotbalu.