Rubriky
ONLINE

Nová šatní skříň Casarredo VISTA 250 v dubu Sonoma

Casarredo VISTA 250 je nová šatní skříň od renomovaného výrobce Casarredo. Tato šatní skříň se pyšní elegantním designem a zrcadlem umístěným na prostředních dveřích. Je ideální volbou pro moderně laděný interiér a může být umístěna v předsíni, obývacím pokoji, ložnici nebo dokonce i v studentském pokoji. Výjimečnost této šatní skříně oceňují designéři i zákazníci.

Výhody šatní skříně Casarredo VISTA 250

Posuvné dveře s zrcadlem: Hlavním přínosem této šatní skříně jsou posuvné dveře, které uspoří prostor při otevírání. Prostřední dveře jsou vybaveny zrcadlem, které umožňuje kontrolovat vaše oblečení a doplňky. Je to praktické řešení, které se hodí do každého interiéru.

Elegantní design: Šatní skříň Casarredo VISTA 250 je navržena s ohledem na moderní design. Její vzhled přidá vašemu interiéru dotek elegance. Kombinace dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma a zrcadla vypadá velmi vkusně.

Vnitřní uspořádání: Skříň má praktické a funkční uspořádání, které pomůže udržet vaše oblečení v pořádku. Uspořádání polic v šatní skříni naleznete v perokresbě, kterou najdete v naší fotogalerii. Čistý a uspořádaný interiér je základem pohodlného života.

Technické specifikace šatní skříně Casarredo VISTA 250

Barva: Dub sonoma.

Typ: Posuvné dveře s zrcadlem.

Materiál: Korpus i dvířka jsou z laminované dřevotřísky.

Úchyty: Plastové úchyty na dveřích.

Demontáž: Dodáváme v demontovaném stavu.

Tloušťka lamina: 16 mm.

Šatní skříň Casarredo VISTA 250

Zakoupit šatní skříň Casarredo VISTA 250 v dubu Sonoma můžete na stránkách našeho e-shopu zde. Objednávku u nás můžete provést snadno a rychle, a to v pohodlí vašeho domova. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně šatní skříně, neváhejte nás kontaktovat.