Rubriky
ONLINE

Nová rohová sedací souprava Loco 05 pro prostorné obývací pokoje od U LARCO


Elegantní rohová sedací souprava do tvaru U poskytuje dostatek prostoru na posezení i spánek

Prostorný obývací pokoj potřebuje nábytek, který bude elegantní a současně praktický. Nová rohová sedací souprava Loco 05 od U LARCO je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí mít v obývacím pokoji dostatek prostoru na relaxaci i na spánek.

Nová rohová sedací souprava Loco 05 vychází z designu předchozí verze Loco 04, kterou si získala zákazníky svou funkcionalitou a jednoduchým designem. Nová verze Loco 05 však nabízí ještě více moderních prvků, které budou lahodit oku jak milovníkům minimalistického stylu, tak i těm, kteří si oblíbí jeho modernější verzi.

Souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, které splní potřeby každého náročného zákazníka. Materiál kůže na základě kvalitní kožešiny nábytkového stylu má povrch, který se dá snadno udržovat a neprat. Ať už zvolíte bílou, hnědou nebo šedou barvu, budete mít záruku, že se bude skvěle hodit do vašeho interiéru a zároveň bude dostatečně odolná proti stresu a poškození.

Rohová sedací souprava Loco 05

Rohová sedací souprava Loco 05 se skládá ze tří částí, které ji lze snadno přizpůsobit vašemu interiéru. Lze ji také rozložit na jednotlivé části, což umožňuje úpravy a uspořádání dle vašich představ.

Na rozdíl od klasických sedaček, Loco 05 má polštáře nasazené tak, aby byly pohodlné a zároveň nabízely dostatek opory tělu v libovolné vzdálenosti od nábytku. Je to ideální volba pro ty, kteří tráví mnoho času při sledování televize nebo při konverzaci s rodinou a přáteli.

Navíc si Loco 05 můžete pořídit v provedení s úložným prostorem, což je skvělá volba pro ty, kteří rádi udržují pořádek v obývacím pokoji. Díky tomu budete mít vždy po ruce věci, které potřebujete, aniž byste museli hledat v šuplíkových skříních nebo šanonech.

Rohová sedací souprava Loco 05

Zkrátka nová rohová sedací souprava Loco 05 od U LARCO je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí mít v obývacím pokoji dostatek prostoru na relaxaci i na spánek. Nabízí spoustu moderních prvků, které budou lahodit oku a zároveň splní vaše požadavky na praktičnost a odolnost.

Pořiďte si novou rohovou sedací soupravu Loco 05 od U LARCO a užívejte si svůj obývací pokoj naplno!

Zde si můžete Loco 05 objednat!