Rubriky
ONLINE

Nástěnný dávkovač mýdla z nerezové oceli s kapacitou 1.32 l od simplehuman v elegantní stříbrné barvě

Na šampóny, kondicionér či sprchový gel – jednoduše vše, co při sprchování potřebujete mít vždy při ruce.

Nástěnný dávkovač mýdla z nerezové oceli s kapacitou 1.32 l od simplehuman v elegantní stříbrné barvě

Tento nástěnný dávkovač je opatřen praktickými páčkami, které regulují dávku produktu, abyste vždy dostali to pravé množství. Díky širokému zásobníku do něj navíc přípravek velmi snadno nalijete bez toho, aby znečistil okolí. Jeho nedílnou součástí je navíc i praktický háček, který lze využít na houbičku či žiletku.

Dávkovač lze připevnit 2 různými způsoby – klasickým připevněním na zeď pomocí přiložených hmoždinek, či samolepící sadou 3M která je rovněž součástí balení.

Nástěnný dávkovač mýdla z nerezové oceli s kapacitou 1.32 l od simplehuman v elegantní stříbrné barvě

Prakticita a estetika v jednom

je kombinací praktického zařízení a příjemného designu. Nerezová ocel zajišťuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti, což jej činí ideálním pro použití v koupelně nebo sprchovém koutu. Elegantní stříbrná barva pak skvěle bude ladit s dalšími doplňky v koupelně.

Tento model nástěnného dávkovače mýdla je vybaven kapacitou 1.32 l, což z něj činí dostatečně velký zásobník pro denní použití i větší rodiny. Stříbrná barva a lesklý povrch z vysokokvalitní nerezové oceli dodává dávkovači moderní a elegantní vzhled, který skvěle doplní vaši koupelnu.

Jednoduchá instalace a používání

Nástěnný dávkovač mýdla je dodáván s přiloženými hmoždinkami na klasické připevnění na zeď. Pokud však nechcete do stěny vrtat, můžete využít samolepící sadu 3M, která je také součástí balení. Instalace dávkovače je velmi jednoduchá a během několika minut můžete mít svůj nový pomocník v koupelně připraven k použití.

Nyní si můžete objednat nástěnný dávkovač mýdla z nerezové oceli s kapacitou 1.32 l od simplehuman v elegantní stříbrné barvě hned z našeho e-shopu. Ušetříte si tak čas i peníze za cestu do kamenných prodejen a získáte praktický pomocník pro každodenní použití v koupelně.

Objednat nástěnný dávkovač mýdla z nerezové oceli s kapacitou 1.32 l od simplehuman v elegantní stříbrné barvě zde.