Rubriky
ONLINE

Monee obraz plný abstraktních struktur velikosti 55/180 cm

Dovolte nám Vám představit velmi osobitý nástěnný obraz, který bude ozdobou každého moderního interiéru. Pokud hledáte něco nevšedního, co dodá Vašemu domovu na originalitě, jste na správném místě. Obraz Monee ‚Downtown‘ je totiž výjimečný svým vzhledem, ale i velikostí, která měří cca 180 x 56 cm.

Oblíbený motiv v moderním provedení

Obraz zachycuje siluetu známé metropole a je doplněn o abstraktní struktury v podobě teplé zlaté barvy. Tento motiv je velmi oblíbený a nikdy nevyjde z módy. Díky tomu se tento obraz hodí k téměř jakémukoliv nábytku a interiéru. Zároveň tak dodá Vašemu bytu tou správnou dávku elegance

Malování na plátno je pasé

Kennerové umění ví, že malování na plátno je pasé a novou trendem je relief na plátně. Tento obraz v sobě spojuje oba tyto prvky. Jeho 3D efekt vám dá pocit, že se právě nacházíte na rozhraní mezi reálným světem a světem umění. Můžete si být jisti, že vás jeho velkolepý vzhled okouzlí na první pohled.

Hodnotný obraz a jeho kvalitní provedení

Obrazy této kvality na trhu nenajdete často. Záměrně je tento model vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručí dlouhodobou životnost, stálost barev a optickou eleganci. Použitý materiál – polyresin a dřevo, se hodí ke každému interiéru, přičemž i při jeho použití nedochází k zbytečnému znečišťování prostředí.

Tento obraz je skutečně něco výjimečného. Nebudete mít problém s jeho umístěním, je totiž velmi lehký a zároveň s ním získáte nový rozměr každodenního života. Ukažte světu, že máte vkus a lásku k umění a pořiďte si tento nezapomenutelný dar. Pokud se s nákupem nechcete dlouho rozmýšlet, využijte možnosti nákupu online na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/monee-obraz-abstraktni-struktury-55-180-cm.

Obraz Monee Downtown
Detail obrazu Monee Downtown
Obraz Monee Downtown v pokoji