Rubriky
ONLINE

Kulinářský um na plátně: Euroart obrazy jídla a pití v rozměrech 30/30/3 cm

Zařízení interiéru zahrnuje celou řadu prvků, které dokážou dodat prostoru jedinečnost a osobitost. Mezi nejpopulárnější trendy v oblasti dekorací patří závěsné obrazy, které se stávají výrazným prvkem místnosti, zároveň ale dokážou citlivě navodit atmosféru a odkázat na účel prostoru.

Jakým způsobem ale vybrat obraz, který dokáže přesně vyjádřit vlastní vkus a preference?

Euroart nabízí širokou škálu možností, jak co nejlépe zpřítomnit vaši kulinární vášeň a zároveň připomenout to, co doma nejčastěji konzumujete. Narazit při natáčení až na mrazu, nebo u té ideální kávy v oblíbené kavárně? Všechny tyto chvíle lze přetvořit do umělecké podoby, jídelní a pitné motivy se tak staly stálicemi v nabídce této značky.

Zápis bílé kávy nebo barevné zeleniny na plátno?

Druhou výhodou nabízených obrazů, kromě nadčasovosti, však rozhodně je, že všechny motivační velikosti lze různě kombinovat a vytvářet tak originální kolekce, díky krytím několika polev produktů s různým vzorem a nádechem barvy.

Euroart obraz na plátně BÍLÁ KÁVA II - 1001

V tomto konkrétním případě se můžete rozhodnout mezi jednolitým podkladem, v případě tohoto produktu tedy bílou kávou, nebo barevnějšími nápady, třeba zelenými plodinami. Všechny odstíny i samotné obrázky jsou precizně nabídnuty, aby vydržely dlouho a neztratily své prvotní znaky.

UEuroart obraz na plátně jídlo & pití, 30/30/3 cm – LB-30×30 – BÍLÁ KÁVA II – 1001

Závěsné plátno, na kterém se místo zátiší, krajinek nebo portrétu nachází namalované jídlo, dříve by asi drtivá většina lidí označila za spíše humoristický kousek, než vážný kus umění. Naštěstí se doba mění a dnes jsou obrazy jídla i pití velmi žádané, dokážou vyniknout v kuchyních a jídelních částech bytu, stejně tak v kavárnách a restauracích, přičemž výsledné umění tak může skvěle komunikovat nejen s vašimi chuťovými buňkami, ale i s vaším osobním vkusem.

Vyberte si i vy v nabídce pláten Euroart a přeměňte obyčejný pokoj v mimořádný interiérový prostor, který zásadně dodá dům či byt charakter a výraz.

Odkaz na produkt na Codina