Rubriky
ONLINE

Koberec Asiatic Carpets Paloma Zanzibar: elegantní kus pro váš interiér ve velikosti 200 x 290 cm

Koberec Asiatic Carpets Paloma Zanzibar

Plastický vzor a ruční výroba

Koberec z kolekce Paloma zaujme nejednoho vašeho hosta. Díky ruční výrobě, kombinaci různých vláken a střídání krátkého a dlouhého vlněného vlasu vzniká na povrchu půvabný plastický vzor. Tento funkční a designový kousek je dílem londýnské značky Asiatic Carpets, která dbá na kvalitní výrobu i estetickou hodnotu.

Vysoce kvalitní materiál

Materiál sestává většinově z přírodních vláken z bavlny a vlny. Vlákna jsou silná, odolná a příjemná na dotyk. Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch.

Elegantní kus pro váš interiér

Koberec Asiatic Carpets Paloma Zanzibar je skvělým doplňkem pro váš interiér. Díky svému působivému vzoru a vysoké kvalitě materiálu se stává elegantním kusem pro každý pokoj. Rohy kobereče jsou dokonale vypracované, což dodává celkovému dojmu na eleganci.

Velikost 200 x 290 cm

Koberec je na trhu ve velikosti 200 x 290 cm, což jej dělá perfektním kusem pro větší pokoje. Zároveň působí útulně i v menších prostorách, kde vytváří příjemnou atmosféru.

Objednejte ještě dnes

Koberec Asiatic Carpets Paloma Zanzibar je k dispozici na našem eshopu www.naradi-cz.cz. Objednejte si jej ještě dnes a užijte si jeho skvělou kvalitu a designový vzhled v každém rohu vašeho bytu.

Koberec Asiatic Carpets Paloma Zanzibar detail