Rubriky
ONLINE

Boxspring BARBARIO 19 v rozměru 180×200 cm s elegatní světle šedou látkou


Postel boxspring 180×200 cm

Boxspring BARBARIO 19 je velmi oblíbeným modelem postele. Nabízí se s rozměry 180×200 cm a s elegantní světle šedou látkou, která se hodí téměř do každého interiéru.

V ceně postele je topper, což je další bonus, na který se můžete těšit. Topper dodává posteli nejenom pohodlí, ale také prodlužuje životnost matrace.

Boxspring BARBARIO 19 má úložný prostor, což je perfektní řešení pro ty, kteří mají málo místa v bytě. Není však třeba se obávat, že by to mělo vliv na pohodlí při spaní – postel si udrží stejnou kvalitu, jako by neměla úložný prostor.

Potahová látka: Omega 02 = světle šedá

Potahová látka, která byla použita na posteli, se jmenuje Omega 02 a je světle šedé barvy. Tento typ látky je velmi oblíbený a její vzhled zkrášlí každou ložnici.

Rozměry (šxhxv): 180 x 215 x 53/115 cm

Postel má rozměry 180 x 215 x 53/115 cm, což ji řadí mezi větší postele na trhu. Je však důležité mít na paměti, že rozměry postele se mohou lišit v závislosti na výrobci a modelu. Proto vždy pečlivě čtěte popisy a zkontrolujte, zda se vám postel vejde do vaší ložnice.

Ložná plocha (šxh): 180 x 200 cm

Ložná plocha této postele má rozměry 180 x 200 cm, což je dostatečný prostor pro dvě osoby. Pokud máte rádi více prostoru, můžete zvážit i větší rozměry postele.

Materiál: bonellové pružiny – nožky vysoké 2 cm

Postel Boxspring BARBARIO 19 má bonellové pružiny a nožky vysoké 2 cm. Tento druh pružin se používá pro vyšší kvalitu a pohodlí. Nožky jsou dostatečně vysoké, aby postel byla stabilní a neprodyšná.

Dodání v demontu

Postel Boxspring BARBARIO 19 je dodávána v demontu. To znamená, že se musí sestavit, než bude možné ji používat. Sestavení postele je relativně snadné a není nutné mít zvláštní nástroje nebo znalosti.

Boxspring BARBARIO 19

Pokud hledáte postel s vysokou kvalitou, elegancí a pohodlím, určitě byste měli zvážit Boxspring BARBARIO 19 . Tato postel je ideální pro ty, kteří hledají špičkovou kvalitu a pohodlí při spaní.

Pokud vás tato postel zaujala, můžete si ji zakoupit na této stránce.