Rubriky
ONLINE

Bílo-modrý sprchový závěs Wenko Tullin – recenze a cena


Zapomeňte na nudné sprchové závěsy

Bílo-modrý sprchový závěs Wenko Tullin není obyčejným závěsem. Jeho stylový design přináší do vaší koupelny unikátní a moderní vzhled. Závěs je kombinací bílého a modrého barevného provedení, které dává pocit svěžesti a čistoty.

Tento závěs je vhodný do koupelen s moderním a minimalistickým designem, ale také do tradičně laděných koupelen, kde bude působit jako zajímavý a barevný prvek. Jeho velikost 180 x 200 cm zaručuje, že dokonale zapadne do většiny sprchových koutů a van.

Vysoce kvalitní materiály pro dokonalou funkčnost

Nejen design, ale také kvalita materiálů, z něhož je závěs vyroben, je u Wenko Tullin na vysoké úrovni. Závěs je vyroben z 100% polyesteru, což zaručuje jeho odolnost proti vlhkosti a plísním. Navíc se snadno udržuje v čistotě a je stálobarevný i po mnoha praních.

Pro dokonalou funkčnost je závěs vybaven 12 kroužky a uchycením, které umožňuje snadné a rychlé namontování na štange.

Jak se o závěs starat?

Je důležité dodržovat pokyny pro údržbu, abyste co nejdéle udrželi vzhled i funkčnost závěsu.

Praní: Závěs lze prát v pračce na 30°C. Doporučujeme použít delikátní bělidlo a nekroutit při sušení.

Čištění: Pokud máte pocit, že se závěs znečistil, stačí ho otřít vlhkým hadříkem nebo třeba kousek mýdlové pěny a následně opláchnout vodou. Vyhněte se přitom použití agresivních čisticích prostředků.

Kolik závěs stojí?

Bílo-modrý sprchový závěs Wenko Tullin lze zakoupit za cenu 329 Kč. V ceně je zahrnuto 12 kroužků a uchycení, takže se nemusíte bát, že budete platit navíc za jejich pořízení.

Závěr

Bílo-modrý sprchový závěs Wenko Tullin je stylový a praktický produkt, který zaručuje nejen moderní vzhled vaší koupelny, ale také odolnost, stálobarevnost a snadnou údržbu. Pokud hledáte závěs, který se bude skvěle hodit jak do moderního, tak tradičního interiéru, je Wenko Tullin volbou pro vás.

Nečekejte a dopřejte si větší radost ze sprchování s novým bílo-modrým sprchovým závěsem od značky Wenko. Koupit ho můžete na www.nabytekprehledne.cz.