Rubriky
ONLINE

Bílá dub zahalená v kouzelné atmosféře Knihovny MASSIMO


Knihovna MASSIMO: eleganci kombinující nadčasové klasické prvky

Knihovna MASSIMO je nádherným kouskem nábytku, který by se neměl vynechat v žádném klasickém interiéru. Je vyrobena z pěti polic, které jsou usazené v robustním, členitém bílém rámu se zády v dekoru dubu. Rámy jsou vyrobeny z kvalitního masivu buku a jsou opatřeny antickými hmoždinkami, které se snadno otevírají a uzavírají.

Knihovna MASSIMO disponuje jedinečnou elegancí, kterou kombinuje s nadčasovými klasickými prvky. Vyniká svou prostorovou úsporností, funkčním uspořádáním a kvalitou zpracování. Ideální pro velké knižní sbírky a nejen pro ně.

Zázračná kouzla a atmosféra knihovny MASSIMO

Zázračná a zároveň kouzelná atmosféra knihovny MASSIMO se už při prvním pohledu dostane pod kůži. Toto kouzelné místo nabízí nejen místo pro uschování knih, ale i pro utažení pomyslných šroubů našich myslí a těl. To vše díky úžasné zázračné atmosféře, jaká kolem knihovny panuje.

Interiér knihovny

Vydejte se do knihovny MASSIMO a ocitnete se v kouzelném světě, kde se lze soustředit na čtení i uvažování, na klidné ponoření do toho, co přinášejí knihy. A tuto atmosféru si můžete přinést i domů. S knihovnou MASSIMO získáte nejen skvělý prostor pro své knihovny, ale i místo, kde se budete cítit jako v kouzelné říši, kde všechny starosti mizí a zanikají.

A navíc máte tu výhodu, že nádhernou bílou dubovou knihovnu MASSIMO, si můžete objednat přímo z domova online na adrese www.maliboo.cz a jednoduše si ji nechat dovézt až domů.