Aktuální novinky a programy kin v ČR

Kino Alfa Sokolov program

Pokud chcete zajít za kulturou ve městě Sokolov, tak určitě neváhejte navštívit kulturní dům v Sokolově, kde se nachází také kino Alfa. Kino se nachází na adrese Heyrovského 1812. Jestliže si budete chtít zakoupit vstupenky, tak pokladna kina je otevřená vždy jednu hodinu před začátkem představení.

Pokud jde o otevírací a promítací dobu kina, tak si zde na film můžete zajít většinou od půl páté do osmi hodin večer. Pokud bychom se měli podívat na filmy, které jsou aktuálně promítány v měsíci březnu, tak se jedná například o Něžné vlny, Zvonilka a piráti, Dědictví anebo Kurva se neříká, Babovřesky II, Noe 3D nebo Přežijí jen milenci.

Na měsíc duben se pak chystají filmy, jako například Velká oříšková loupež, 10 pravidel jak sbalit holku, Captain Amerika: Návrat prvního Avengera 3D, Fair Play, Prodloužený víkend, Lego příběh, Pojedeme k moři, Grandhotel Budapešť a spousta dalších.

Na celý program se pak můžete podívat na oficiálních stránkách tohoto kina. Jedná se však o klasické městské kino, takže nečekejte každodenní promítání několika filmů, jako je tomu v sítích klasických multikin, jako je CineStar, CinemaCity a tak podobně. Kino Alfa tedy spadá po Městský kulturní dům v Sokolově, které je od roku 2005 řazeno do Asociace turistických informačních center. Společnost je také členem oficiálního infocentra Czech Tourism.

V prostorách tohoto infocentra je pak k dispozici také možnost tisku, kopírování, veřejný internet, bezplatné informační letáčky, prodej map, knih, propagačních předmětů, turistických známek a tak podobně. V tomto kulturním domu jsou pak k dispozici také divadelní představení, různé hudební akce a spousta dalšího kulturního vyžití.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kina v Čechách a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.